PRAWDZIWĄ WARTOŚCIĄ SĄ LUDZIE

Prowadzone przez nas kursy odpowiadają najwyższym standardom ustanowionym przez Wines and Spririts Education Trust. Nasze kompetencje i umiejętności uzupełniają się dzięki czemu możemy dobierać kompetencje do konkretnych potrzeb. Doświadczeni specjaliści wspierają się wzajemnie i zawsze dostarczają usługi na najwyższym poziomie. Wspólnie możemy osiągnąć jeszcze więcej. Zapraszamy do współpracy
 • Andrzej Strzelczyk
  APP & WSET Certified Educator, WSET 4 Diploma, Weinakademiker

  Winem zajmuję się od 2003 roku. Przez wiele lat miałem przyjemność być sommelierem w hotelu Mamaison Le Regina Warsaw w restauracji La Rotisserie. W 2012 roku zdobyłem tytuł Mistrza Polski Sommelierów. Jestem członkiem ASI – Diploma Association de la Sommellerie Internationale a od 2015 roku, po ukończeniu Weinakademie Österreich w Rust w Austrii prowadzę kursy Wine and Spirit Education Trust.

 • Wojciech Bońkowski
  Master of Wine

  Degustuje i krytykuje wina od 1998 r.Preferuje Włochy, Grecję, Rieslinga,tokaj, porto, sherry, Chorwację, szampana – niekoniecznie w tej kolejności. Od 1999 r. namawia innych do (inteligentnego) picia. Współtwórca pisma Ferment, współzałożyciel czołowego polskiego portalu winiarskiego – Winicjatywa.pl. Wraz z Markiem Bieńczykiem autor bestsellerowego przewodnika Wina Europy (2003, 2005, 2008). W 2023 roku został pierwszym polskim Master of Wine.

 • Marta Ręgowska
  WSET 4 Diploma

  Od ponad 10 lat związana z winem. Specjalizuje się w warsztatach food & wine. Odbyła kilkumiesięczny staż u Palissero w Barbaresco we włoskim Piemoncie. Magister geografii UW i absolwentka WSET Diploma level 4 w Londynie. Prywatnie kocha gotowanie i nieustannie poszukuje idealnych połączeń smakowych. Ponadto lubi pływać, spacerować i obserwować. Ulubione wina? Dobre szampany: NV z rana, Vintage po południu, a przed snem rosé. Ponadto trawiaste Cab Franki i Sauvignony z Loary, Pinoty z Burgundii i zewsząd, dobrze zrobione, niezawodne – rieslingi.

 • Wojciech Cyran
  WSET Certified Educator, WSET 4 Diploma

  Ambasador marki Jacob's Creek w Polsce. Związany z winem od ponad 10 lat, swoje winiarskie szlify zdobywał pracując i szkoląc się we Francji, Wielkiej Brytanii, Hiszpanii, Nowej Zelandii i Australii. Absolwent kursu WSET 4 Diploma. Poza winem uwielbia góry i bieganie. Na bezludną wyspę zabrałby dojrzałego Rieslinga z Eden Valley.

Prowadzone przez nas zajęcia wymagają specjalistycznej wiedzy i oficjalnej certyfikacji WSET. Wszystkie niezbędne dokumenty uwierzytelniające znajdziecie Państwo w dziale “certyfikacja“.